Nejlevnější autoškola

Ceny autoškol se pohybují v rozmezí od 7000 Kč až po 13 000 Kč.


Vždy záleží na ročním období, vytíženosti a délce kurzu.

Mnoho lidí si chce udělat kurz autoškoly co nejdříve a autoškoly jim vychází vstříct. Běžná délka kurzu je asi 2 měsíce. Pokud chcete autoškolu udělat za 20 – 30 dnů musíte si taky 1000 – 2000 Kč připlatit. Samozřejmě musíte být pořád k dispozici, abyste si mohli předepsané hodiny odjezdit.

Pokud je Vám jedno jak dlouho budete autoškolu dělat určitě si na netu najděte autoškolu, která je blízko vašemu bydlišti a je přijatelně levná. V menších městech je cena od 7000 Kč ve větších, jako Praha a Brno se pohybuje od 10 000 Kč – ale najdou se i levnější vyjímky.

Cena kurzu většinou zahrnuje teoretickou výuku (dopravní značky, předpisy, zdravotní a technické proškolení) tak i praktickou výuku (nejprve na trenážéru později jízdy ve městě).

Není čeho se obávat. Autoškolu zvládli tisíce lidí před váma, zvládnete ji taky. Pokud jste nikdy neseděli v autě, budou začátky těžší, ale jakmile člověk dostane do ruky cvik, řízení se stane skvělým zážitkem a užitečným pomocníkem.

««« Předchozí text: Strach z autoškoly Následující text: Řidičský průkaz - vydání »»»

| 17. 6. 2009 St 12.16 | testy autoškola | 0 komentářů | 3865x

-

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: